II Joukkue
   Otteluraportit 08-09
   Otteluraportit 07-08
   Kausi 09-10
   Kausi 08-09
   Kausi 07-08
   Kausi 06-07
   Kausi 05-06
   Kausi 04-05

 
Suomicasino
 
Saunaparoni
 
Webhotelli yritykselle

Kimppabussi
Sarjataulukko
 
Pyövelit      16  16  0  0  179- 28  32
SekTa         16  12  0  4   98- 46  24
SBS Wirmo     16  10  1  5   89- 66  21
Yrmyt         16   9  2  5   86- 89  20
FBC Parainen  16   8  0  8   89- 99  16
FBC Turku 3   16   6  2  8   82- 90  14
Ponteva       16   7  0  9   87- 99  14
Sheriffs 3    16   4  0 12   60-110   8
Eligere       16   3  0 13   74-128   6
Salamanders   16   2  1 13   62-151   5

 
Pelaajapörssi
 
                  o  m + s =  p  j    
Tammi Jouni      12 13 +13 = 26  8
Saukkio Mikko    14 14 + 6 = 20  6
Lehtonen Jani    13 11 + 8 = 19
Vehkomäki Arto   16  7 + 4 = 11
Aalto Petteri    14  8 + 2 = 10  8
Taalikka Markku  13  7 + 0 =  7
Sinervo Tero     15  0 + 6 =  6 14
Koivukangas Jan  10  4 + 1 =  5
Sjöblom Pekka    13  1 + 3 =  4 12
Nurmela Sami     13  1 + 3 =  4  6
Rissanen Toni     4  1 + 2 =  3
Tuomaala Sami     3  0 + 3 =  3  2
Saarinen Jari     3  1 + 1 =  2
Sandell Jesse     5  1 + 1 =  2
Varjonen Sami     2  0 + 2 =  2
Tepponen Juho     3  1 + 0 =  1
Kyynäräinen Olli  4  0 + 0 =  0
Rantanen Jesse    1  0 + 0 =  0

Maalivahdit      o  pm    ka    j  s
Jesse Rantanen  13 112    8,6      1
Jussi Hannuksela 1   9    9,0
Jouni Tammi      2  22   11,0
Markku Taalikka  2  29   14,5      1

 
Ottelut
 
18.10.2008 12:00 FBC Turku 3 - Salamanders 5-2 (0-1,1-0,4-1)
01.11.2008 10:00 Salamanders - SBS Wirmo II 3-10 (1-2,1-2,1-6)
01.11.2008 12:00 Yrmyt - Salamanders 9-6 (2-3,2-2,5-1)
15.11.2008 19:00 Salamanders - Ponteva 3-6 (1-1,2-3,0-2)
30.11.2008 10:00 Salamanders – FBC Parainen 3-8 (0-2,1-4,2-2)
30.11.2008 19:00 Pyövelit - Salamanders 15-3 (10-1,5-2)
14.12.2008 11:00 Sheriffs III – Salamanders II 12-6 (5-1,5-1,2-4)
10.01.2009 16:00 Salamanders - SekTa 1-13 (0-2,0-5,1-6)
10.01.2009 18:00 Eligere - Salamanders 16-4 (7-2,5-2,4-0)
24.01.2009 12:00 Salamanders - FBC Turku III 7-3
07.02.2009 11:00 SBS Wirmo 2 - Salamanders 9-2 (1-1,5-1,3-0)
07.02.2009 13:00 Salamanders - Yrmyt 7-7 (3-3,2-2,2-2)
21.02.2009 12:00 Ponteva - Salamanders 12-4 (3-2,6-2,3-0)
07.03.2009 11:00 FBC Parainen - Salamanders 7-3 (3-0,1-2,3-1)
07.03.2009 14:00 Salamanders - Pyövelit 0-12 (9-0,0-3)
14.03.2009 10:00 Salamanders - Sheriffs III 8-7 (3-3,4-2,1-2)
29.03.2009 09:30 Salamanders - Eligere 6-10 (4-5,1-3,1-2)
29.03.2009 12:30 SekTa - Salamanders 11-4 (3-3,1-0,7-1)

 
Kaikki ottelut
 
Ponteva      - Pyövelit       1-12
Yrmyt        - FBC Parainen  10- 7
SBS Wirmo    - Sheriffs 3     4- 2
FBC Turku 3  - Salamanders    5- 2
SekTa        - Eligere        8- 4
Eligere      - Pyövelit       2-14
SekTa        - FBC Turku 3    6- 3
Salamanders  - SBS Wirmo      3-10
Sheriffs 3   - Yrmyt          3- 5
FBC Parainen - Ponteva        8- 7
Pyövelit     - FBC Parainen  13- 1
FBC Turku 3  - Eligere        2- 9
Ponteva      - Sheriffs 3     5- 2
Yrmyt        - Salamanders    9- 6
SBS Wirmo    - SekTa          3- 4
FBC Turku 3  - SBS Wirmo      7- 4
SekTa        - Yrmyt          8- 1
Eligere      - FBC Parainen   0- 7
Salamanders  - Ponteva        3- 6
Sheriffs 3   - Pyövelit       0-12
FBC Parainen - Sheriffs 3     2- 4
Pyövelit     - Salamanders   15- 3
Ponteva      - SekTa          2- 6
SBS Wirmo    - Eligere       10- 4
Yrmyt        - FBC Turku 3    2- 2
SBS Wirmo    - Yrmyt          1- 4
FBC Turku 3  - Ponteva       12- 6
SekTa        - Pyövelit       1- 3
Salamanders  - FBC Parainen   3- 8
Eligere      - Sheriffs 3     5- 3
Sheriffs 3   - Salamanders   12- 6
Yrmyt        - Eligere       11- 5
FBC Parainen - SekTa          3- 4
Pyövelit     - FBC Turku 3   11- 4
Ponteva      - SBS Wirmo      7- 6
Yrmyt        - Ponteva        5- 7
Eligere      - Salamanders   16- 4
SBS Wirmo    - Pyövelit       0-12
FBC Turku 3  - FBC Parainen  14- 2
SekTa        - Sheriffs 3     6- 3
Salamanders  - SekTa          1-13
Sheriffs 3   - FBC Turku 3    4- 2
Ponteva      - Eligere        8- 6
FBC Parainen - SBS Wirmo      1- 5
Pyövelit     - Yrmyt         13- 2
Pyövelit     - Ponteva        8- 3
FBC Parainen - Yrmyt          8- 9
Sheriffs 3   - SBS Wirmo      4- 7
Salamanders  - FBC Turku 3    7- 3
Eligere      - SekTa          1- 9
Pyövelit     - Eligere       11- 2
FBC Turku 3  - SekTa          3-11
SBS Wirmo    - Salamanders    9- 2
Yrmyt        - Sheriffs 3     5- 4
Ponteva      - FBC Parainen   3- 4
FBC Parainen - Pyövelit       3-15
Eligere      - FBC Turku 3    6-10
Sheriffs 3   - Ponteva        4-12
Salamanders  - Yrmyt          7- 7
SekTa        - SBS Wirmo      3- 5
SBS Wirmo    - FBC Turku 3    3- 3
Yrmyt        - SekTa          1- 5
FBC Parainen - Eligere       10- 4
Ponteva      - Salamanders   12- 4
Pyövelit     - Sheriffs 3    14- 2
Sheriffs 3   - FBC Parainen   1-13
Salamanders  - Pyövelit       0-12
SekTa        - Ponteva        8- 4
Eligere      - SBS Wirmo      3-11
FBC Turku 3  - Yrmyt          4- 7
Yrmyt        - SBS Wirmo      3- 6
Ponteva      - FBC Turku 3    0- 6
Pyövelit     - SekTa          4- 2
FBC Parainen - Salamanders    7- 3
Sheriffs 3   - Eligere        5- 4
Salamanders  - Sheriffs 3     8- 7
Eligere      - Yrmyt          3- 5
SekTa        - FBC Parainen   4- 5
FBC Turku 3  - Pyövelit       2-10
SBS Wirmo    - Ponteva        5- 4
Ponteva      - Yrmyt          7- 5
Salamanders  - Eligere        6-10
Pyövelit     - SBS Wirmo     12- 1
FBC Parainen - FBC Turku 3    3- 6
Sheriffs 3   - SekTa          2- 6
SekTa        - Salamanders   11- 4
FBC Turku 3  - Sheriffs 3     6- 4
Eligere      - Ponteva        6-12
SBS Wirmo    - FBC Parainen   4- 5
Yrmyt        - Pyövelit       6-18

 
Webhotellit ja domainrekisteröinnit
 
Haluatko mainoksesi sivustollemme?
 
kertoimet.com


Siirtomurske
 
A-Laatukirppis - Myllyn vieressä
 

265356 | Copyright © 2006-2019 Salamanders ry.