TPS-Hallisarja
   Kausi 12-13
   Kausi 09-10
   Kausi 08-09
   Kausi 07-08
   Kausi 06-07
   Kausi 05-06
   Kausi 04-05
   Kausi 03-04

 
Suomicasino
 
Saunaparoni
 
Webhotelli yritykselle

Kimppabussi
Hallisarja 2003-2004 (Turun Hallisarjan 2. div.)
 
Ylempi loppusarja 2003 - 2004:

1. Wäinöt          11  7 1 3  55 - 29  15
2. Zordans         11  5 5 1  29 - 23  15
3. Salamanders II  11  6 2 3  47 - 39  14
4. Lieto III       11  5 3 3  78 - 49  13
5. Team Bobby      11  6 1 4  33 - 35  13
6. Potku-79        11  5 2 4  44 - 39  12
7. Iloveljet       11  4 3 4  23 - 28  11
8. Vyötiäiset      11  3 3 5  50 - 46   9
9. Hepojoen Dynamo 11  3 3 5  53 - 66   9
10.Sapa            11  4 1 6  41 - 66   9
11.Puolalanmäki    11  4 0 7  39 - 48   8
12.CC Sport        11  2 0 9  30 - 54   4

1. ja 2. nousevat 1.divisioonaan. 3. ja 4. karsivat noususta.

OTTELUT:
LA 6.12. 9:00 TEAM BOBBY      - SAPA            4-3
        10:00 POTKU-79        - LIETO 3         7-5
        11:00 HEPOJOEN DYNAMO - TEAM BOBBY      7-4
        12:00 PUOLALANMÄKI    - WÄINÖT          0-4
        13:00 SALAMANDERS 2   - POTKU-79        3-2
        14:00 WÄINÖT          - HEPOJOEN DYNAMO 5-5
        15:00 ZORDANS         - SALAMANDERS 2   2-2
        16:00 LIETO 3         - CC SPORT        8-2
        17:00 ILOVELJET       - VYÖTIÄISET      3-3
        18:00 CC SPORT        - PUOLALANMÄKI    3-4
        19:00 VYÖTIÄISET      - ZORDANS         1-1
        20:00 SAPA	            - ILOVELJET       2-1

LA 10.1. 9:00 VYÖTIÄISET      - SALAMANDERS 2   3-4
        10:00 PUOLALANMÄKI    - POTKU-79        2-3
        11:00 TEAM BOBBY      - VYÖTIÄISET      2-1
        12:00 SALAMANDERS 2   - LIETO 3         2-4
        13:00 ZORDANS         - PUOLALANMÄKI    1-4
        14:00 POTKU-79        - HEPOJOEN DYNAMO 6-6
        15:00 LIETO 3         - ZORDANS         5-5
        16:00 CC SPORT        - SAPA            6-5
        17:00 WÄINÖT          - ILOVELJET       1-3
        18:00 HEPOJOEN DYNAMO - CC SPORT        7-4
        19:00 ILOVELJET       - TEAM BOBBY      1-4
        20:00 SAPA            - WÄINÖT          4-6

SU 1.2.  9:00 HEPOJOEN DYNAMO - ZORDANS         1-2
        10:00 ILOVELJET       - CC SPORT        2-1
        11:00 SALAMANDERS 2   - HEPOJOEN DYNAMO 7-4
        12:00 ZORDANS         - SAPA            4-4
        13:00 POTKU-79        - ILOVELJET       4-0
        14:00 WÄINÖT          - VYÖTIÄISET      5-8
        15:00 SAPA            - POTKU-79        4-3
        16:00 PUOLALANMÄKI    - SALAMANDERS 2   6-8
        17:00 TEAM BOBBY      - WÄINÖT          0-2
        18:00 VYÖTIÄISET      - LIETO 3         7-7
        19:00 CC SPORT        - TEAM BOBBY      1-4
        20:00 LIETO 3         - PUOLALANMÄKI    6-7

SU 15.2. 9:00 WÄINÖT          - CC SPORT       11-3
        10:00 ILOVELJET       - ZORDANS         1-5
        11:00 CC SPORT        - VYÖTIÄISET      3-2
        12:00 POTKU-79        - WÄINÖT          3-5
        13:00 ZORDANS         - TEAM BOBBY      2-0
        14:00 VYÖTIÄISET      - PUOLALANMÄKI    5-2
        15:00 TEAM BOBBY      - POTKU-79        4-3
        16:00 HEPOJOEN DYNAMO - LIETO 3         4-14
        17:00 SALAMANDERS 2   - ILOVELJET       1-2
        18:00 LIETO 3         - SAPA           17-4
        19:00 PUOLALANMÄKI    - HEPOJOEN DYNAMO 5-3
        20:00 SAPA            - SALAMANDERS 2   0-11
					
LA 6.3.  9:00 VYÖTIÄISET      - POTKU-79        6-8
        10:00 SALAMANDERS 2   - WÄINÖT          0-9
        11:00 CC SPORT        - POTKU-79        2-3
        12:00 VYÖTIÄISET      - HEPOJOEN DYNAM 11-7
        13:00 WÄINÖT          - ZORDANS         1-2
        14:00 ILOVELJET       - LIETO 3         4-4
        15:00 HEPOJOEN DYNAMO - SAPA            6-5
        16:00 PUOLALANMÄKI    - ILOVELJET       0-3
        17:00 LIETO 3         - TEAM BOBBY      7-1
        18:00 SAPA            - PUOLALANMÄKI    6-5
        19:00 ZORDANS         - CC SPORT        3-2
        20:00 TEAM BOBBY      - SALAMANDERS 2   4-4
				
LA 27.3. 9:00 WÄINÖT          - LIETO 3         6-1
        10:00 ILOVELJET       - HEPOJOEN DYNAMO 3-3
        11:00 TEAM BOBBY      - PUOLALANMÄKI    6-4
        12:00 SAPA            - VYÖTIÄISET      4-3
        13:00 CC SPORT        - SALAMANDERS 2   3-5
        14:00 POTKU-79        - ZORDANS         2-2

Alkulohko B:

1. Potku-79         7  5 1 1  36 - 23  11
2. Salamanders II   8  5 1 2  46 - 33  11
3. Hepojoen Dynamo  7  4 2 1  46 - 29  10
4. Sapa             7  4 1 2  34 - 28   9
5. Tenuto's         7  3 1 3  30 - 28   7
6. Riesa            8  2 1 5  28 - 49   5
7. Tractors If      7  1 1 5  29 - 39   3
8. Fortum           7  1 0 6  22 - 42   2

Lohkon 4 parasta ylempään loppusarjaan. 5-8 alempaan loppusarjaan.

Hallisarja 2003-2004
                            Pisteet
     Alkusarja B-lohko:                  Ylempi jatkosarja:
Karvinen Janne     10 + 7 = 17      Kaksonen Jani      13 + 5 = 18
Kaksonen Jani       9 + 6 = 15      Karvinen Janne      6 + 8 = 14
Klasila Janne       3 + 4 =  7      Klasila Janne       5 + 1 =  6
Laine Mikko         4 + 1 =  5      Laine Mikko         4 + 2 =  6
Koivukoski Tuomas   2 + 2 =  4      Lehtonen Jani       3 + 2 =  5
Tammi Jouni         2 + 2 =  4      Tammi Jouni         3 + 2 =  5
Jokinen Juha        2 + 1 =  3      Taalikka Markku     4 + 0 =  4
Kantola Henrik      1 + 1 =  2      Jokinen Juha        3 + 1 =  4
Koivukangas J       1 + 1 =  2      Koivukangas Jan     1 + 2 =  3
Taalikka M          1 + 1 =  2      Kyynäräinen Olli    0 + 3 =  3
Tamminen Markus     1 + 1 =  2      Koivukoski Tuomas   2 + 0 =  2
Kivistö Tomi        1 + 0 =  1      Tamminen Markus     1 + 1 =  2
Sandell Janne       1 + 0 =  1      Kantola Henrik      1 + 1 =  2
Lehtiö Sami         0 + 1 =  1      Kivistö Tomi        1 + 0 =  1
                                    Lehtiö Sami         0 + 1 =  1
                                    Lintula Tomi        0 + 1 =  1
                                    Rantanen Jesse MV   0 + 1 =  1

__________________________________________________________________

                             Jäähyt
     Alkusarja B-lohko:                  Ylempi jatkosarja:
Tammi Jouni         12 min          Karvinen Janne       14 min
Karvinen Janne       4 min          Laine Mikko          14 min
Laine Mikko          4 min          Tamminen Markus       8 min
Lintula Tomi         2 min          Kaksonen Jani         6 min
Sandell Janne        2 min          Tammi Jouni           4 min
Tamminen Markus      2 min          Koivukangas Jan       2 min
                                    Klasila Janne         2 min
                                    Jokinen Juha          2 min
                                    Joukkuerangaistus     2 min
__________________________________________________________________
                           
                           Maalivahdit
Alkusarja B-lohko:     o    v   t   h   pm   pm/o            
Rantanen Jesse        3,5  1,5  1   1   15   4,3
Ämmälä Teppo          2,5  2,5  0   1   16   6,4

Ylempi jatkosarja:
Ämmälä Teppo           4    1   1   2   17   4,3
Rantanen Jesse         3    2   1   0   10   3,3

Ottelut:
Kausi 2003-2004, hallisarjan alkusarja, B-lohko:

27.09. 12.00 Salamanders II - Potku-79        1 - 7  Salibandyareena
27.09. 16.00 Sapa           - Salamanders II  5 - 3  Salibandyareena

11.10. 10.00 Salamanders II - Hepojoen Dynamo 6 - 6  Salibandyareena
11.10. 13.00 Tractors If    - Salamanders II  3 - 6  Salibandyareena

25.10. 14.00 Salamanders II - Tenuto's        6 - 3  Salibandyareena
25.10. 17.00 Fortum         - Salamanders II  3 - 6  Salibandyareena

22.11. 14.00 Salamanders II - Riesa           8 - 2  Salibandyareena
____________________________________________________________________

2003-2004 Ylempi loppusarja:

06.12. 13.00 Salamanders II - Potku-79        3 - 2  Salibandyareena
06.12. 15.00 Zordans        - Salamanders II  2 - 2  Salibandyareena

10.01. 09.00 Vyötiäiset     - Salamanders II  3 - 4  Salibandyareena
10.01. 12.00 Salamanders II - Lieto III       2 - 4  Salibandyareena

01.02. 11.00 Salamanders II - Hepojoen Dynamo 7 - 4  Salibandyareena
01.02. 16.00 Puolalanmäki   - Salamanders II  6 - 8  Salibandyareena

15.02. 17.00 Salamanders II - Iloveljet       1 - 2  Salibandyareena
15.02. 20.00 Sapa           - Salamanders II  0 -11  Salibandyareena

06.03. 10.00 Salamanders II - Wäinöt          0 - 9  Salibandyareena
06.03. 20.00 Team Bobby     - Salamanders II  4 - 4  Salibandyareena

27.03. 13.00 CC Sport       - Salamanders II  3 - 5  Salibandyareena

3.4. Karsintapeli PCAS-Team - Salamanders II  1 - 2 Salibandyareena
  --> Salamanders II nousee kaudelle 04-05 hallisarjan I-divisioonaan.
      Toiminta jatkuu III joukkueen muodossa.


 
Webhotellit ja domainrekisteröinnit
 
Haluatko mainoksesi sivustollemme?
 
kertoimet.com


Siirtomurske
 
A-Laatukirppis - Myllyn vieressä
 

272107 | Copyright © 2006-2019 Salamanders ry.