TPS-Hallisarja
   Kausi 12-13
   Kausi 09-10
   Kausi 08-09
   Kausi 07-08
   Kausi 06-07
   Kausi 05-06
   Kausi 04-05
   Kausi 03-04

 
Suomicasino
 
Saunaparoni
 
Webhotelli yritykselle

Kimppabussi
Hallisarja 2004-2005 (Turun Hallisarjan 1. div.)
 
Sarjataulukko 04-05
16.4. Salamanders varmisti liiganousun kaatamalla 
karsintapelissń liigan Yrmyt numeroin 4-3.

PEFLET MAKERS       18 12  5  1 79 - 57 29 
SALAMANDERS 2       18 11  4  3 81 - 45 26
W─INÍT              18  9  4  5 63 - 50 22
HOOLIGANS           18  9  3  6 67 - 68 21
ZORDANS             18  7  3  8 45 - 51 17
TEAM GILLOT         18  7  2  9 62 - 64 16 
BURANA TEAM         18  4  5  9 83 - 94 13
SC STIX             18  5  2 11 49 - 75 12
PRINCESS SUPERSTARS 18  5  2 11 46 - 66 12
SC MASI             18  5  2 11 68 - 73 12 
Ottelut
SU 12.9. (I-joukkue) 10:00 ZORDANS - BURANA TEAM 0 - 6 11:00 PEFLET MAKERS - PRINCESS SUPERSTARS 4 - 4 12:00 BURANA TEAM - HOOLIGANS 6 - 7 13:00 SC STIX - PEFLET MAKERS 0 - 2 14:00 HOOLIGANS - SC MASI 1 - 2 15:00 SALAMANDERS 2 - SC STIX 10 - 3 16:00 SC MASI - W─INÍT 2 - 3 17:00 PRINCESS SUPERSTARS - TEAM GILLOT 5 - 7 18:00 W─INÍT - SALAMANDERS 2 3 - 3 19:00 TEAM GILLOT - ZORDANS 4 - 3 LA 9.10. (II-joukkue) 10:00 SALAMANDERS 2 - TEAM GILLOT 6 - 2 11:00 ZORDANS - HOOLIGANS 1 - 4 12:00 TEAM GILLOT - PEFLET MAKERS 2 - 5 13:00 HOOLIGANS - W─INÍT 5 - 0 (luov.) 14:00 PEFLET MAKERS - ZORDANS 2 - 6 15:00 SC STIX - SC MASI 4 - 3 16:00 W─INÍT - BURANA TEAM 4 - 4 17:00 SC MASI - PRINCESS SUPERSTARS 3 - 4 18:00 BURANA TEAM - SC STIX 6 - 8 19:00 PRINCESS SUPERSTARS - SALAMANDERS 2 0 - 1 LA 6.11. (I-joukkue) 10:00 SC STIX - HOOLIGANS 4 - 5 11:00 TEAM GILLOT - SC MASI 6 - 2 12:00 HOOLIGANS - PRINCESS SUPERSTARS 4 - 4 13:00 BURANA TEAM - TEAM GILLOT 6 - 6 14:00 ZORDANS - W─INÍT 5 - 2 15:00 PRINCESS SUPERSTARS - BURANA TEAM 3 - 2 16:00 SALAMANDERS 2 - ZORDANS 0 - 1 17:00 SC MASI - PEFLET MAKERS 3 - 6 18:00 W─INÍT - SC STIX 4 - 0 19:00 PEFLET MAKERS - SALAMANDERS 2 6 - 6 SU 28.11. (I-joukkue) 10:00 W─INÍT - TEAM GILLOT 4 - 2 11:00 BURANA TEAM - SALAMANDERS 2 4 - 12 12:00 PRINCESS SUPERSTARS - W─INÍT 3 - 2 13:00 SALAMANDERS 2 - SC MASI 4 - 2 14:00 SC STIX - PRINCESS SUPERSTARS 3 - 2 15:00 ZORDANS - SC MASI 4 - 1 16:00 HOOLIGANS - PEFLET MAKERS 5 - 5 17:00 ZORDANS - SC STIX 1 - 1 18:00 TEAM GILLOT - HOOLIGANS 3 - 4 19:00 PEFLET MAKERS - BURANA TEAM 6 - 5 LA 18.12. (II-joukkue) 10:00 PEFLET MAKERS - SC STIX 5 - 1 11:00 SALAMANDERS 2 - HOOLIGANS 3 - 2 12:00 PEFLET MAKERS - W─INÍT 4 - 3 13:00 BURANA TEAM - ZORDANS 3 - 6 14:00 SALAMANDERS 2 - W─INÍT 3 - 6 15:00 PRINCESS SUPERSTARS - ZORDANS 1 - 2 16:00 SC MASI - BURANA TEAM 6 - 7 17:00 TEAM GILLOT - PRINCESS SUPERSTARS 2 - 3 18:00 SC MASI - HOOLIGANS 9 - 4 19:00 TEAM GILLOT - SC STIX 2 - 2 SU 16.1. 10:00 PRINCESS SUPERSTARS - PEFLET MAKERS 6 - 7 11:00 W─INÍT - SC MASI 3 - 3 12:00 PEFLET MAKERS - TEAM GILLOT 5 - 4 13:00 BURANA TEAM - W─INÍT 5 - 5 14:00 SALAMANDERS 2 - PRINCESS SUPERSTARS 6 - 1 15:00 ZORDANS - TEAM GILLOT 1 - 4 16:00 SC STIX - SALAMANDERS 2 0 - 10 17:00 HOOLIGANS - ZORDANS 3 - 4 18:00 SC MASI - SC STIX 6 - 3 19:00 HOOLIGANS - BURANA TEAM 4 - 3 SU 13.2. 10:00 TEAM GILLOT - SALAMANDERS 2 3 - 0 11:00 ZORDANS - PEFLET MAKERS 3 - 3 12:00 SC STIX - BURANA TEAM 4 - 5 13:00 SALAMANDERS 2 - PEFLET MAKERS 2 - 2 14:00 HOOLIGANS - SC STIX 4 - 3 15:00 BURANA TEAM - PRINCESS SUPERSTARS 4 - 2 16:00 W─INÍT - HOOLIGANS 8 - 4 17:00 PRINCESS SUPERSTARS - SC MASI 4 - 2 18:00 W─INÍT - ZORDANS 2 - 1 19:00 SC MASI - TEAM GILLOT 5 - 1 LA 5.3. 10:00 PEFLET MAKERS - SC MASI 4 - 2 11:00 SC STIX - W─INÍT 2 - 5 12:00 SC MASI - SALAMANDERS 2 4 - 5 13:00 SC STIX - ZORDANS 4 - 1 14:00 W─INÍT - PRINCESS SUPERSTARS 4 - 0 15:00 ZORDANS - SALAMANDERS 2 0 - 3 16:00 TEAM GILLOT - BURANA TEAM 6 - 3 17:00 PRINCESS SUPERSTARS - HOOLIGANS 2 - 3 18:00 BURANA TEAM - PEFLET MAKERS 3 - 4 19:00 HOOLIGANS - TEAM GILLOT 5 - 3 SU 2.4. 10:00 PRINCESS SUPERSTARS - SC STIX 0 - 6 11:00 HOOLIGANS - SALAMANDERS 2 2 - 3 12:00 ZORDANS - PRINCESS SUPERSTARS 4 - 2 13:00 SALAMANDERS 2 - BURANA TEAM 4 - 4 14:00 SC MASI - ZORDANS 6 - 3 15:00 TEAM GILLOT - W─INÍT 1 - 4 16:00 BURANA TEAM - SC MASI 7 - 7 17:00 W─INÍT - PEFLET MAKERS 1 - 3 18:00 SC STIX - TEAM GILLOT 1 - 4 19:00 PEFLET MAKERS - HOOLIGANS 6 - 2

 
Webhotellit ja domainrekisteröinnit
 
Haluatko mainoksesi sivustollemme?
 
kertoimet.com


Siirtomurske
 
A-Laatukirppis - Myllyn vieressä
 

272107 | Copyright © 2006-2019 Salamanders ry.