TPS-Hallisarja
   Kausi 12-13
   Kausi 09-10
   Kausi 08-09
   Kausi 07-08
   Kausi 06-07
   Kausi 05-06
   Kausi 04-05
   Kausi 03-04

 
Suomicasino
 
Saunaparoni
 
Webhotelli yritykselle

Kimppabussi
Hallisarja 2005-2006 (Turun Hallisarjan Liiga)
 
Sarjataulukko 05-06
 
Team-17         18 11  3  4  87 - 44 25
Penalty Boys    18 10  3  5  65 - 52 23
Route 8         18  9  2  7  67 - 64 20
Aurajoki Oilers 18  9  1  8  77 - 68 19
Salamanders II  18  9  1  8  80 - 65 19
Poliisit        18  7  3  8  71 - 63 17
Wankers         18  7  3  8  53 - 61 17
Peflet Makers   18  6  4  8  66 - 73 16
Sählyporukka    18  7  1 10  60 - 77 15
Yrmyt           18  4  1 13  48 -107  9
Play off 11:00 Aurajoki Oilers - Salamanders 2 - 3 14:00 Team-17 - Salamanders 5 - 0(Välierä) 18:00 Salamanders - ? 0 - 11 (PRONSSIOTTELU) Salamanders sijoittui 4:ksi kauden 05-06 hallisarjassa. 1. ja 2. suoraan välieriin. 3. vs. 6. puolivälierä, voittaja välieriin. 4. vs. 5. puolivälierä, voittaja välieriin. 8. ja 9. karsii putoamisesta 10. putoaa I-divariin

 
Ottelut
 
Otteluohjelma
17.9.  I-joukkue
16.10. II-joukkue
5.11.  I-joukkue
27.11. II-joukkue
11.12. I-joukkue

28.1.  II-joukkue
19.2.  II-joukkue
4.3.   I-joukkue
25.3.  I-joukkue

Play off päivä la 22.4.2006
11:00 Aurajoki Oilers - Salamanders 2 - 3 
14:00 Team-17 - Salamanders 5 - 0(Välierä)
18:00 Salamanders - ? 0 - 11 (PRONSSIOTTELU) 

Salamanders sijoittui 4:ksi kauden 05-06 hallisarjassa.

LA 17.9.
10:00 PEFLET MAKERS   - SÄHLYPORUKKA    3 - 3	
11:00 WANKERS         - AURAJOKI OILERS 4 - 3	
12:00 ROUTE8          - PEFLET MAKERS   4 - 5	
13:00 AURAJOKI OILERS - TEAM-17         1 - 2	
14:00 POLIISIT        - ROUTE8          11- 0	
15:00 TEAM-17         - PENALTY BOYS    3 - 4	
16:00 YRMYT           - POLIISIT        6 - 4	
17:00 SALAMANDERS II  - WANKERS         6 - 2	
18:00 PENALTY BOYS    - YRMYT           3 - 1	
19:00 SÄHLYPORUKKA    - SALAMANDERS II  2 - 13	

Su 16.10
10:00 YRMYT           - AURAJOKI OILERS 3 - 9
11:00 POLIISIT        - SALAMANDERS II  3 - 1
12:00 TEAM-17         - YRMYT           7 - 0
13:00 ROUTE8          - PENALTY BOYS    1 - 4	
14:00 SÄHLYPORUKKA    - POLIISIT        3 - 5
15:00 WANKERS         - TEAM-17         6 - 4
16:00 PENALTY BOYS    - SÄHLYPORUKKA    4 - 5	
17:00 PEFLET MAKERS   - WANKERS         2 - 3
18:00 AURAJOKI OILERS - ROUTE8          1 - 3
19:00 SALAMANDERS II  - PEFLET MAKERS   3 - 9

La 5.11.
10:00 PENALTY BOYS    - PEFLET MAKERS   4 - 1	
11:00 SÄHLYPORUKKA    - AURAJOKI OILERS 6 - 3	
12:00 SALAMANDERS II  - PENALTY BOYS    5 - 3
13:00 TEAM-17         - SÄHLYPORUKKA    4 - 2
14:00 AURAJOKI OILERS - SALAMANDERS II  3 - 2	
15:00 PEFLET MAKERS   - POLIISIT        4 - 4
16:00 WANKERS         - YRMYT           3 - 3	
17:00 ROUTE8          - TEAM-17         0 - 7	
18:00 POLIISIT        - WANKERS         3 - 3	
19:00 YRMYT           - ROUTE8          0 - 12

Su 27.11.
10:00 POLIISIT        - PENALTY BOYS    3 - 5
11:00 SALAMANDERS II  - TEAM-17         3 - 3
12:00 AURAJOKI OILERS - POLIISIT        4 - 2
13:00 TEAM-17         - PEFLET MAKERS   4 - 1
14:00 YRMYT           - SALAMANDERS II  4 - 7	
15:00 PEFLET MAKERS   - AURAJOKI OILERS 2 - 7	
16:00 ROUTE8          - SÄHLYPORUKKA    5 - 1
17:00 WANKERS         - PENALTY BOYS    2 - 3
18:00 SÄHLYPORUKKA    - YRMYT           5 - 2
19:00 WANKERS         - ROUTE8          3 - 3

Su 11.12.
10:00 PEFLET MAKERS   - YRMYT           4 - 5	
11:00 POLIISIT        - TEAM-17         2 - 5	
12:00 PEFLET MAKERS   - ROUTE8          3 - 5	
13:00 POLIISIT        - YRMYT           3 - 4	
14:00 SALAMANDERS II  - ROUTE8          5 - 2	
15:00 AURAJOKI OILERS - WANKERS         3 - 4	
16:00 PENALTY BOYS    - TEAM-17         1 - 1	
17:00 SÄHLYPORUKKA    - WANKERS         3 - 4
18:00 PENALTY BOYS    - AURAJOKI OILERS 5 - 6	
19:00 SALAMANDERS II  - SÄHLYPORUKKA    2 - 3

La 28.1.
10:00 ROUTE8          - POLIISIT        3 - 1	
11:00 PEFLET MAKERS   - SALAMANDERS II  4 - 3	
12:00 PENALTY BOYS    - ROUTE8          2 - 2	
13:00 SÄHLYPORUKKA    - PEFLET MAKERS   3 - 4	
14:00 WANKERS         - SALAMANDERS II  3 - 7	
15:00 POLIISIT        - SÄHLYPORUKKA    2 - 3	
16:00 AURAJOKI OILERS - YRMYT           4 - 5	
17:00 TEAM-17         - WANKERS         4 - 5
18:00 YRMYT           - PENALTY BOYS    1 - 5	
19:00 TEAM-17         - AURAJOKI OILERS 3 - 4

Su 19.2.
10:00 PENALTY BOYS    - SALAMANDERS II  3 - 5	
11:00 ROUTE8          - AURAJOKI OILERS 1 - 6
12:00 SÄHLYPORUKKA    - PENALTY BOYS    4 - 5	
13:00 TEAM-17         - ROUTE8          7 - 3	
14:00 AURAJOKI OILERS - SÄHLYPORUKKA    6 - 5
15:00 WANKERS         - PEFLET MAKERS   0 - 1	
16:00 YRMYT           - TEAM-17         3 - 8	
17:00 POLIISIT        - PEFLET MAKERS   8 - 7	
18:00 YRMYT           - WANKERS         2 - 4	
19:00 SALAMANDERS II  - POLIISIT        5 - 0

La 4.3.
10:00 YRMYT           - SÄHLYPORUKKA    2 - 6	
11:00 SALAMANDERS II  - AURAJOKI OILERS 2 - 6
12:00 ROUTE8          - YRMYT           9 - 2	
13:00 TEAM-17         - SALAMANDERS II  6 - 2	
14:00 ROUTE8          - WANKERS         4 - 2	
15:00 AURAJOKI OILERS - PEFLET MAKERS   5 - 5	
16:00 WANKERS         - POLIISIT        2 - 5	 
17:00 PEFLET MAKERS   - PENALTY BOYS    2 - 2	
18:00 SÄHLYPORUKKA    - TEAM-17         3 - 9	
19:00 PENALTY BOYS    - POLIISIT        2 - 5

La 25.3.
10:00 SÄHLYPORUKKA    - ROUTE8          1 - 3	
11:00 SALAMANDERS II  - YRMYT           6 - 2	
12:00 WANKERS         - SÄHLYPORUKKA    1 - 2	
13:00 YRMYT           - PEFLET MAKERS   3 - 8	
14:00 POLIISIT        - AURAJOKI OILERS 7 - 3	
15:00 PEFLET MAKERS   - TEAM-17         1 - 7	
16:00 PENALTY BOYS    - WANKERS         3 - 2	
17:00 TEAM-17         - POLIISIT        3 - 3	 
18:00 ROUTE8          - SALAMANDERS II  7 - 2	
19:00 AURAJOKI OILERS - PENALTY BOYS    3 - 7

 
Webhotellit ja domainrekisteröinnit
 
Haluatko mainoksesi sivustollemme?
 
kertoimet.com


Siirtomurske
 
A-Laatukirppis - Myllyn vieressä
 

261876 | Copyright © 2006-2019 Salamanders ry.