TPS-Hallisarja
   Kausi 12-13
   Kausi 09-10
   Kausi 08-09
   Kausi 07-08
   Kausi 06-07
   Kausi 05-06
   Kausi 04-05
   Kausi 03-04

 
Suomicasino
 
Saunaparoni
 
Webhotelli yritykselle

Kimppabussi
Sarjataulukko 07-08
 
1 TEAM-17         18 12 1  5  81  - 69  25
2 POLIISIT        18 10 2  6  66  - 71  22
3 SBS LIETO 3     18 8  4  6  110 - 100 20
4 SALAMANDERS     18 5  7  6  80  - 74  17
5 WANKERS         18 7  3  8  53  - 57  17
6 PENALTY BOYS    18 8  1  9  61  - 74  17
7 SÄHLYPORUKKA    18 6  5  7  79  - 64  17
8 AURAJOKI OILERS 18 6  4  8  75  - 68  16
9 SC STIX         18 7  2  9  76  - 93  16
10 WÄINÖT         18 5  3  10 60  - 71  13
Välierä 6.4. Salamanders - Wankers 0 - 5 (Salamanders joutui luovuttamaan koska paikalle pääsi vain 3 miestä.)

 
Ottelut 07-08
 
SU 23.9.
10:00 AURAJOKI OILERS - WÄINÖT 5 - 4
11:00 TEAM-17 - SBS LIETO III 6 - 9
12:00 SC STIX - AURAJOKI OILERS 7 - 6
13:00 SBS LIETO III - SÄHLYPORUKKA 4 - 4
14:00 PENALTY BOYS - SC STIX 4 - 5
15:00 SÄHLYPORUKKA - POLIISIT 9 - 1
16:00 SALAMANDERS - PENALTY BOYS 8 - 0
17:00 WANKERS - TEAM-17 1 - 4
18:00 POLIISIT - SALAMANDERS 4 - 3
19:00 WÄINÖT - WANKERS 3 - 1


SU 7.10.
10:00 SALAMANDERS - SBS LIETO III 1 - 9
11:00 PENALTY BOYS - WANKERS 2 - 3
12:00 SÄHLYPORUKKA - SALAMANDERS 4 - 4
13:00 SC STIX - POLIISIT 2 - 9
14:00 WÄINÖT - PENALTY BOYS 1 - 2
15:00 TEAM-17 - SÄHLYPORUKKA 6 - 3
16:00 POLIISIT - WÄINÖT 1 - 0
17:00 AURAJOKI OILERS - TEAM-17 4 - 2
18:00 SBS LIETO III - SC STIX 12 - 3
19:00 WANKERS - AURAJOKI OILERS 3 - 2


SU 21.10.
10:00 POLIISIT - AURAJOKI OILERS 5 - 4
11:00 WÄINÖT - SBS LIETO III 5 - 5
12:00 WANKERS - POLIISIT 2 - 3
13:00 SÄHLYPORUKKA - WÄINÖT 2 - 2
14:00 SBS LIETO III - WANKERS 3 - 6
15:00 AURAJOKI OILERS - PENALTY BOYS 3 - 6
16:00 TEAM-17 - SALAMANDERS 5 - 3
17:00 SC STIX - SÄHLYPORUKKA 2 - 4
18:00 PENALTY BOYS - TEAM-17 4 - 6
19:00 SALAMANDERS - SC STIX 6 - 4


SU 11.11.
10:00 PENALTY BOYS - POLIISIT 2 - 2
11:00 WÄINÖT - SALAMANDERS 0 - 5
12:00 SBS LIETO III - PENALTY BOYS 6 - 5
13:00 SÄHLYPORUKKA - AURAJOKI OILERS 5 - 2
14:00 SALAMANDERS - WANKERS 4 - 4
15:00 AURAJOKI OILERS - SBS LIETO III 11 - 4
16:00 SC STIX - WÄINÖT 5 - 5
17:00 TEAM-17 - POLIISIT 2 - 7
18:00 WANKERS - SÄHLYPORUKKA 5 - 3
19:00 TEAM-17 - SC STIX 5 - 3


SU 2.12. 10:00 AURAJOKI OILERS - SALAMANDERS 5 - 2
11:00 PENALTY BOYS - SÄHLYPORUKKA 1 - 9
12:00 AURAJOKI OILERS - SC STIX 5 - 1
13:00 PENALTY BOYS - SALAMANDERS -
14:00 WANKERS - SC STIX 1 - 7
15:00 SBS LIETO III - TEAM-17 8 - 5
16:00 POLIISIT - SÄHLYPORUKKA 3 - 1
17:00 WÄINÖT - TEAM-17 6 - 8
18:00 POLIISIT - SBS LIETO III 8 - 4
19:00 WANKERS - WÄINÖT 4 - 2

LA 12.1. 10:00 SC STIX - PENALTY BOYS 7 - 3
11:00 AURAJOKI OILERS - WANKERS 1 - 1
12:00 POLIISIT - SC STIX 3 - 1
13:00 WÄINÖT - AURAJOKI OILERS 4 - 3
14:00 TEAM-17 - WANKERS 3 - 0
15:00 PENALTY BOYS - WÄINÖT 3 - 4
16:00 SBS LIETO III - SALAMANDERS 6 - 11
17:00 SÄHLYPORUKKA - TEAM-17 3 - 4
18:00 SALAMANDERS - POLIISIT 4 - 4
19:00 SÄHLYPORUKKA - SBS LIETO III 4 - 7


SU 17.2. 10:00 POLIISIT - WANKERS 2 - 9
11:00 SC STIX - SBS LIETO III 8 - 5
12:00 WÄINÖT - POLIISIT 5 - 6
13:00 SÄHLYPORUKKA - SC STIX 6 - 4
14:00 SBS LIETO III - WÄINÖT 3 - 7
15:00 TEAM-17 - AURAJOKI OILERS 4 - 2
16:00 SALAMANDERS - SÄHLYPORUKKA 6 - 6
17:00 PENALTY BOYS - AURAJOKI OILERS 4 - 3
18:00 SALAMANDERS - TEAM-17 4 - 4
19:00 WANKERS - PENALTY BOYS 3 - 5



SU 2.3. 10:00 SALAMANDERS - WÄINÖT 2 - 4
11:00 WANKERS - SBS LIETO III 5 - 5
12:00 SC STIX - SALAMANDERS 5 - 5
13:00 SÄHLYPORUKKA - WANKERS 1 - 2
14:00 SC STIX - TEAM-17 3 - 8
15:00 SBS LIETO III - AURAJOKI OILERS 6 - 6
16:00 TEAM-17 - PENALTY BOYS 0 - 3
17:00 AURAJOKI OILERS - POLIISIT 5 - 2
18:00 WÄINÖT - SÄHLYPORUKKA 1 - 6
19:00 POLIISIT - PENALTY BOYS 1 - 6


LA 29.3. 10:00 WÄINÖT - SC STIX 5 - 6
11:00 SALAMANDERS - AURAJOKI OILERS 3 - 3
12:00 TEAM-17 - WÄINÖT 5 - 4
13:00 WANKERS - SALAMANDERS 3 - 6
14:00 PENALTY BOYS - SBS LIETO III 2 - 6
15:00 AURAJOKI OILERS - SÄHLYPORUKKA 5 - 5
16:00 POLIISIT - TEAM-17 2 - 4
17:00 SÄHLYPORUKKA - PENALTY BOYS 4 - 5
18:00 SC STIX - WANKERS 3 - 1
19:00 SBS LIETO III - POLIISIT 8 - 3



Play-off päivä sunnuntaina 6.4.
10:00 SBS LIETO (liigan 3.) - PENALTY BOYS (liigan 6.) Puolivälierä
11:00 SALAMANDERS (liigan 4.) - WANKERS (liigan 5.) Puolivälierä
12:00 AURAJOKI OILERS (liigan 8.) - PEFLET MAKERS (1.Divarin 3.) Liigakarsinta
13:00 SC STIX (liigan 9.) - VL-TEAM (1.divarin 2.) Liigakarsinta 14:00 PUSSYCAT BALLS (2.Divarin 3.) - PENALTY BOYS ll( 1. Divarin 8.) Divarikars.
15:00 TEAM-17 (liigan 1.) - Voittaja (klo 11:00 pelistä) Välierä
16:00 POLIISIT (liigan 2.) - Voittaja (klo 10:00 pelistä) Välierä
17:00 YRMYT (1. Divarin 7.) - BLACKOUT (2.Divarin 4.) Divarikarsinta
18:00 Pronssiottelu
19:00 Finaali

VARSINAISEN PELIAJAN PÄÄTTYESSÄ TASAN.
PELATAAN VIIDEN (5) MINUUTIN JATKOAIKA, ÄKKIKUOLEMA PERIAATTEELLA.
JOS JATKOAIKA EI TUO RATKAISUA. SUORITETAAN RANGAISTUSLAUKAUSKILPAILU.
KOLME LAUKAISIJAA MOLEMMISTA JOUKKUEISTA. JOS TÄMÄKÄÄN EI TUO RATKAISUA,
AMMUTAAN PAREITTAIN KERRASTA POIKKI PERIAATTEELLA.
LAUKAISIJA JOKA ON OSALLISTUNUT JO KOLMEN LAUKAISIJAN OSALLA, VOI AMPUA MYÖS
KERRASTA POIKKI KIERROKSELLA.

 
Webhotellit ja domainrekisteröinnit
 
Haluatko mainoksesi sivustollemme?
 
kertoimet.com


Siirtomurske
 
A-Laatukirppis - Myllyn vieressä
 

274651 | Copyright © 2006-2019 Salamanders ry.